18 Ocak 2010 Pazartesi

Sürtünmek

Ben Aphro.

Diony ile beraber Köy'de yaşıyoruz. Küçük ve küçük insanlarla dolu bir yer. Fiziksel olarak Köy'deyiz ama kendimizi hiç bir zaman burda hissetmedik. Neden? Bizim düşüncelerimiz, yapmak istediklerimiz burdaki Ağaçkakanlardan oldukça farklı. Bikaç günlüğüne olsa da Köy'ün sınırlarını aşmak ve çok az daha gelişmiş olan Bataklık'a gitmek bana çok haz verdi. Sebebiyse çok açık, erkek arkadaşım Tüy, küçük makinasını açmış beni bekliyordu :)

Haftalardır Diony ile konuştuğumuz plandan sanki Tüy'ün de haberi varmış gibi gerçekleşmesini sağladı: SÜRTÜNMEK.
Sizin gözünüzde ne kadar açık görünsek de, bizim de bazı konularda korkularımız var. Mesela, bakirelik. Diony'nin öyle bir problemi olmasa da benim için henüz sorun teşkil ediyor. Bir de hani evleneceğim kişiye birşey saklamak istiyorum. İtiraf ediyorum, bakireyim. Bazılarına göre geri kafalılık olsa da şuanlık için bir süre daha böyle kalmayı planlıyorum. Günah olduğundan ya da ayıp bulduğumdan değil, sadece dediğim gibi hakedecek kişiye bir şey saklamak istiyorum. Ama bakirelik bana hiç yakışmıyor gibi. Köy'deki herkes bakire olmadığımı kanıtlayacak birşeyler uydurmaya çalışıyor. Somut hiç bir şey yok! Benim vajinamdaki et parçası dışında :)
Ama bazen öyle "şey"ler oluyor ki, bu fikrimden cayasım geliyor. Hanginizin gelmiyor ki?
Tamam asıl konumuza geliyorum.
O kadar bakirelikten dem vurdum ama, bakire bakire hamile kalmış olma riskim var! SÜRTÜNMEK!

Tüy'le iki gece beraberdik. Yamyam gibi seviştik. Tabi o sırada ben kafamda halen daha aynı şeyi düşünüyorum. Benim kraliçemle onun makinasının buluşması. "Hadi bebeğim makinanın dişlilerini çalıştır!" diye bağırmamak için kendimi zor tutuyordum.
Ve tuttum da.
Tebrik edin kızlar, Aphro yine, yeni güne bakire uyandı!
Bakirelerin en iyi dostu sürtünmektir. Basit olarak kastetmiyorum! Üstümde bir Tüy'ün gezdiğini hissetmek müthiş haz veriyor. Robot gibi sevişenlerden değiliz. Ya da her makinaya tacımı takmıyorum :)
Şuan bakireyim bakire olmasına ama, dediğim gibi bakire bakire hamile de olabilirim! Bir an kraliçenin tacına makina yağı dökülür gibi oldu. Yani, Tüy'ün spermleri! Kızlaaaaaaaar korkuyorum! Küçük kraliçe yolda olabilir! Hepinizi teyze yapıyorum!
Diony ile bu konuyu konuşuyoruz. Adet döngüm sistemini şaşarsa, bakirelik bokuna hamile kalmış olacağım. Daha kötüsü o kadar sakladığım bakireliğim, doğum sırasında gidivericek!
Ay. Bu sadece bir teori. Çok küçük bir ihtimal. Eğer o kadar da şanssızsam atın beni denizlere verin beni ellere.

Kısacası, biz üç kişi çıkıyoruz.
Ben
Tüy
ve Sürtünmek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder