15 Mart 2010 Pazartesi

Matematik Öğretmeni


Merhabalar ben Diony.
Size yakın zamanda başıma geleni anlatayım hemen taze taze.

Uzuuun zamandır matematikten özel ders alıyorum. Baştan aşağıya harika bir öğretmenden. Harika göğüs kasları var ve feci tahrik edici bir ses tonu.
Cumartesi akşamı gittim sırtımda çantamla onun evine. Oturduk çalışıyoruz konumuz; fonksiyonlar. Neyse işledik bir buçuk saat kadar. Ben bir lavaboya gideyim dedim ve de öyle yaptım gittim. Aynalı dolabı açtım parfümünü kokladım o kadar güzel kokuyor ki ayyy.
Sonra gittim salona  yerime tekrar oturdum. "Yoruldun mu, devam edelim mi?" diye sordu. "Yoruldum ama eve gidesim de yok hani." dedim. Zaten üniversiteden de mezun olmadı daha. Genç hani. Ailemle falan da tanışıyor, dolaptan iki bira getirdi ve içmeye başladık. Konuştuk konuştuk saatlerce. Sonra nolduysa oldu bir anda sevişmeye başladık.
Bu yazıyı okuyan her gayin başına gelmiştir böyle birşey. Öğretmen gay falan değildi ama oldu işte.
Gömleğini çıkardım o göğüsleri önümde çıplak görmek delirtmişti beni. Yatak odasına falan geçmedik hiç salon kanepesinde oldu herşey. İlk önce üstsüzce belki yarım saat öpüştük. Ben onu soymaya çekindim.
Ama o çekinmedi! Bir anda kucağında çırılçıplak kaldım. Ben de onun jeanini çıkardım.
Kanepeye uzandırdı beni ve iki saate yakın ilgilendi :)
O kadar güzel ki her dakikası aklımda hala. Allah nazarlardan saklasın, maşallah yani bu kadar güzel olunur yaa.
Dikkatimi çeken başka bir nokta da, kanepenin yanındaki sehpanın üzerinde küçük porselen bir kutu vardı. İçinden çat diye kayganlaştırıcı çıkardı. Alet edevat saklı duruyor demek ki her yerde :O
Sonra kasıklarıma doğru boşaldı ve tekrar öptü.
Temizlendik ve giyindik. Hiç birşey olmamış gibi. Ama haftaya derste nasıl suratına bakıcam çok merak ediyorum :)

Siz de hikayelerinizi yollayın biz ilgileniriz :)
Öptüm hepinizi.

Ayyy ama çok güzeldi yaaaaaa.

1 yorum: