11 Ocak 2011 Salı

BEN SUYSAM O ATEŞ


Selam rengarenkler. Ben Aphro. Uzun zaman oldu sipeşıl sex vikendlerimi yazamadım. Ama geldim şuanda yazıyorum yaşasın ayol kazandık aaaaaaa..

Bir gece parti dönüşü eski sevgilimle karşılaştım. Adı da Hepistos. Çitos gibi dimi :)
Neysee. Bu şimdi benim eski kırık. Fakat ben onu kıramadan ayrılmıştık. (Ceviz) Yani makinayı bile tutamadan.
Neyse parti dönüşü eve hiç gidesim gelmedi onu gördükten sonra. Dağıldık, bütün motorlar milletin arabasına biniyor. Bi de baktım ki benimki ön kapıyı açmış "Geç oldu eve tek gitme" diyor. "Eve gitmek isteyen kim ki?" dedim ve gülümsedik. Ve belimden tutup beni hemen arabaya attı. "Nereye gidiyoruz?" dedim. "Biryere gitmeyebiliriz." Dedi. Dağ yolundan dönüyorduk. Arabayı kenara çekti ve konuşmaya başladık. İçki halen daha devam ediyordu. Konuştuk konuştuk konuştuuuk.. Tüm eskileri olanları bilmem ne. Sıkıldım ben tabi elim makinayı istiyodu. Lafı kısa kes ve öp beni dedim. Arabanın kaputuna yatırdı ve biraz öptü. Ama malumunuz bir önceki araba seksinden ağzımız yandığı için kendimi biraz buruk hissediyordum. (burukan hart görl) Fakat olan şu ki, gerizekalı Hepistos'un sevgilisi var! Umrumda mı? Yooöee.
Şimdi Aphro hayranları beni sakın fahişe olarak görmesin çünkü bu kızdan zamanında çok çektim. Malum intikam tatlı, makina daha tatlı.
Aşırı soğuktu ve biraz da rahatsız hissettiğim için ''Hadi arabaya girelim üşüdüm'' dedim. Girdik içeri sanki onu becermişim gibi hissetmesi beni deli etti. Sevgilisi varya MAL. AAyyy sanki sevgilisi olan sürtük ona benim tattırdıklarımı yaşatabilir! Gerçi o sıra henüz hiçbirşey yaşamamıştık. Ama ben planı kurmuştum. Aphro kurar da yaşamaz mı?!
Suratı buz gibi beni eve bıraktı. ''Iğğm istersen seni ararım, buluşuruz ha?'' dedi.Salak mısın ya sana kadar pipimi yok gerizekalı.''Tabikiiii'' dedim.
Çok kaşarım okey.
Sonra ben bir gün evde paçoz necla olarak otururken telefon çaldı. Açtım Hepistos. Bu akşama bir planın var mı seni çok özledim dedi. Ben de "Var ama senin için erteleyebilirim" dedim. (OLMADIĞI HALDEEE)

Öylee bööylee onun evinde buluştuk. İlk defa evine girmiştim. Çok romantikti ama bir yandan da kukuş kaynıyordu yaniieeeğğ.
Beni yavaşça soymaya başladı. Ben birden hardcore ruhumu yansıtıp onun üstünü çıkarmaya kalktım ama karşı koydu. Kontrol tamamen ondaydı. Yavaş ilerliyordu herşey. Düşünün, beni soyması 40 dakika sürdü. Ayyyyyyy. İstiyordum ama bi yandan da kendimi sıkıyordum. Çünkü sevgilisi vardı. O gün çok tatlı seviştik. Sarılıp uyuduk. Daha doğrusu uyuya kaldık. Ben hemen uyandım.
NE LAN UCUZ MUYUZ! AAAA! Sonra beni arabasıyla eve bıraktı.

Öyyle işte kızlar. Şuan yasak aşkımla salam yiyorum. Devamını bekleyin.
Kissaaaaasss

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder